امروز: چهارشنبه ۹ بهمن ۱۳۹۸
محمود عباس به دلیل رد گفتگو با ترامپ تهدید شد

رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین پس از رد گفت وگو با دونالد ترامپ گفت: «مرا تهدید کردند که به خاطر رفتارم بهای سنگینی پرداخت خواهم کرد».
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۸:۳۶
تظاهرات هزاران آمریکایی علیه قانون شهروندی هند

هزاران آمریکایی به دعوت چندین سازمان حقوق مدنی، در اعتراض به سیاست‌های دولت هند، در شهرهای مختلف آمریکا دست به تظاهرات زدند.
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۴۴:۴۰
آمادگی کامل جنبش فتح برای مقابله با معامله قرن

جنبش فتح در آستانه رونمایی ترامپ از معامله قرن اعلام کرد که از آمادگی کامل برای مقابله با این طرح برخوردار است.
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۴:۱۶
طالبان: هواپیمای آمریکایی حامل افسران سیا را ساقط کردیم و همه سرنشینان آن کشته شدند/ آمریکا: هواپیما سرنگون نشده، سقوط کرده است

وزارت دفاع آمریکا درحالی سقوط هواپیمای نظامی این کشور در افغانستان را تایید کرده که طالبان از هدف قرار دادن آن سخن گفته و این که شماری از ماموران سیا در این واقعه کشته شده اند.
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۳۰:۰۷
قالیباف: در گام دوم انقلاب باید فرصت‌هایی را که از مردم گرفته شده به آنان برگردانیم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه مشکل کشور ما نه پول بلکه عدم مدیریت است، گفت: دست در دست هم بدهیم تا در گام دوم انقلاب این فرصت‌هایی را که از مردم گرفته شده به آنان برگردانیم.
سه شنبه ۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۸:۲۷
ترامپِ احمق اگر با پای خودش از عراق نرود به زور بیرون انداخته می‌شود
عصائب اهل الحق:

دبیر کل گروه عصائب اهل الحق با تاکید بر اینکه پیام حضور باشکوه مردم عراق در تظاهرات امروز برای دنیا روشن و شفاف بود، گفت: خطاب به ترامپ احمق می‌گوییم اگر با پای خودت بیرون نروی به زور بیرون انداخته می‌شوی.
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۲۰:۵۸
وزارت خارجه کویت سفیر ایران را احضار کرد

وزارت خارجه کویت با احضار سفیر ایران، مدعی شد که پایگاههای نظامی این کشور هیچ مشارکتی در عملیات ترور سردار شهید قاسم سلیمانی نداشته‌اند.
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۷:۴۹
شمخانی: آمریکا هر روز خود را برای تازیانه خوردن از مردم منطقه آماده کند

دبیر شورای عالی امنیت ملی ایران با اشاره به تظاهرات میلیونی مردم عراق گفت: آمریکا باید از این پس خود را آماده کند که هر روز جلوه ای از تجلی قدرت مردم منطقه را چون تازیانه ای بر پیکرش لمس کند.
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۱۳:۱۷
تاکید آیت الله سیستانی بر ضرورت احترام به حاکمیت عراق
شیخ احمد الصافی خبر داد:

نماینده آیت الله سیستانی از تاکید مرجعیت عالی دینی عراق بر احترام به حاکمیت این کشور و به نتیجه رسیدن پرونده تشکیل دولت جدید خبر داد.
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۵:۰۹:۱۳
سپاه پاسداران ابهت آمریکا در منطقه را فروریخت
ابوترابی‌فرد در نماز جمعه تهران:

امام جمعه موقت تهران گفت: عملیات افتخارآفرین سبزپوشان قدرت آفرین، ابهت آمریکا در منطقه را فروریخت و این آغازی بر پایان نامشروع در منطقه دنیای اسلام شد.
شنبه ۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۴:۵۴:۰۷