امروز: پنج شنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۸
حمایت طوایف اهل سنت سیستان و بلوچستان از سپاه
سران قبایل و طوایف بلوچ و اهل سنت سیستان و بلوچستان در بیانیه هایی اقدام آمریکا علیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را محکوم و انزجار خود را از این حرکت خصمانه اعلام و از ارگان انقلابی و مردمی سپاه حمایت کردند.

به گزارش وحدت کلمه به نقل از خبرگزاری تقریب از زاهدان، در پی اقدام غیر قانونی و خطرناک رژیم تروریستی و اسلام ستیز آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در لیست سازمانهای تروریستی، سران، معتمدان و بزرگان قبایل و طوایف اهل سنت و بلوچ سیستان و بلوچستان با انتشار بیانیه های جداگانه این حرکت قبیحانه و خصمانه رژیم تروریستی آمریکا را به شدت محکوم کردند.

بخشی از بیانیه های طوایف سیستان و بلوچستان:

طایفه سالارزهی: ملت ایران اقدام شکست خورده آمریکا در تروریستی خواندن سپاه پاسداران را محکوم و باری دیگر هم صدا با ملت ایران اعلام می داریم که آمریکا هیچ غلطی نمیتواند انجام دهد و شیطان بزرگ با این حرکت شدت دشمنی و خباثت خود را به ملت ایران نشان داد.

طایفه مرادزهی: این حرکت خبیثانه آمریکا پیوند مردم را با سپاه پاسداران مستحکم تر و عمیق تر از قبل می کند.

طایفه گمشادزهی: 40 سال از انقلاب اسلامی ایران می گذرد و در طول این مدت آمریکا شیطان بزرگ که دستش تا مفرغ در خون مظلومان و مستضعفان جهان آغشته است در برابر سدی غیر قابل نفوذ به نام انقلاب اسلامی قرار می گیرد که تمام توطئه های او را خنثی و خباثت های او را به جهانیان معرفی و نمایان می کند.

طوایف سادات شهی حسنی، سالارزهی، گمشادزهی، نهتانی، موسی زهی و شهی ضمن محکوم کردن این تصمیم غیر منطقی کشور آمریکا، اعلام کردند: آماده پاسداری و مبارزه هستیم و حمایت خود را از سپاه پاسداران اعلام می داریم.

طایفه براهویی: این رفتار ترامپ باعث خروش 80 میلیون ایرانی و سایر مستضعفان جهان شد، این خروش جهانیان را به وجد آورد و از این حمایت حیرت زده شدند، فرزندان انقلاب آمادگی لازم برای سیلی زدن پی در پی به ترامپ و رژیم منحوس استکبار جهانی را دارند.

طایفه شهنوازی: سپاه قلب تپنده انقلاب و مدافع جهان اسلام در راه مقابله با ظلم و استکبار است، اقدام آمریکا نشان از شکست سلطه طلبی این کشور در منطقه و پیروزی های محور مقاومت و سپاه در برابر گروه های تروریستی چون داعش و دست پرورده های آن دارد.

طایفه شیرانی: این اقدام آمریکا از ضعف و عدم ایستادگی این کشور در مقابل نهاد مردمی و ارزشمند سپاه پاسداران را نشان می دهد، حافظان امنیت ملت و کشور ایران بیشتر از گذشته و با اقتدار وظیفه خود را ادامه می دهند و سیلی بزرگی به سردمداران استکبار و حامیان تروریست خواهند زد.

طایفه ریگی: این طایفه با ابراز انزجار از تهدیدات و اقدامات رژیم مستکبر آمریکایی حمایت خود را از این نهاد انقلابی که از زمان پیروزی انقلاب نقش مهمی در پاسداری از ارزش های نظام ایفا کرده اعلام می دارد.

طایفه شاهوزهی: از نظر آمریکا هر کس مقابل آنها ایستاده و نقشه های شومشان را برملا کند تروریست است و هر کس به جای تعظیم کردن در برابر قلدری آنها دست به اسلحه شود تروریست است چون حزب الله، جهاد اسلامی حماس، انصارالله، حشد الشعبی و سپاه پاسداران، بدیهی است آنان از سپاه سیلی کم نخورده اند.

طایفه کرمزهی: اقدام سخیف آمریکا که با دخالت های نابجا، قلدرمابانه و دخالت نظامی در کشورهای مستقل بانی و پرورش دهنده تروریست بین الملل است در تصمیمی سپاه پاسداران را در لیست پوچ و بی ارزش خود به عنوان گروه تروریستی قرار داده که این امر بر آمده از ترس و عصبانیت این کشور از همراهی مردم و سپاه دارد.

طایفه نارویی: ایل نارویی در طول تاریخ انقلاب همواره افتخار بسیجی بودن را داشته و با محکوم کردن این اقدام ننگین که برخلاف موازین و قوانین بین الملل است حمایت خود را از این نهاد اعلام و همواره آماده جانفشانی در راه عالیه انقلاب اسلامی خواهد بود.

طایفه دکالی: رژیم شیطانی آمریکا با این اقدام خود را بیشتر از پیش در منجلاب تباهی قرار داد و از این پس پایگاه های آمریکا روی خوش به خود نخواهند دید.

طایفه عبدالهی دلگان: آمریکا با اقدامات تروریستی مردم بی گناه بسیاری را در جهان ترور می کند که نمونه آن بیش از 150 هزار نفر از مردم ژاپن با بمب اتم، انفجار هواپیمای مسافربری ایرانی بر فراز آسمان و تشکیل و حمایت گروه های تروریستی چون داعش و القاعده و هزاران جنایات دیگر است.

طایفه کرد: این اقدام که نیروی نظامی کشوری توسط کشور دیگر تروریست خوانده شود در جهان بی سابقه است و فقط از فردی چون ترامپ بر می آید که تعهدات بین المللی را زیر پا می گذارد.

طوایف نارویی، بامری، کهرازهی، بارکزهی، جدگال، گرگیج، رخشانی، درازهی، بلوچ زهی، زرد کوهی، دامنی، میر بلوچ زهی، کرد، سهراب زهی همگام با سایر معتمدین، جوانان قبایل، طوایف و ملت همیشه در صحنه ایران ضمن محکومیت شدید اقدام غیر قانونی رژیم ایالت متحده آمریکا در قرار دادن نام سپاه پاسداران در فهرست سازمان تروریستی خارجی از اقدام متقابل شورایعالی امنیت ملی جمهوری اسلامی ایران حمایت و اعلام کردند: رژیم آمریکا با دولت حامی تروریسم و فرماندهی مرکزی آمریکا موسوم به سنتکام و تمام نیروهای وابسته به آن را گروه تروریستی می داند.

انتهای پیام/

سرویس : استان
تاریخ : ۱۳۹۸/۱/۲۵ - ۰۸:۳۴
کد خبر: ۴۲۳۳۶۰
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
کلید واژه های مطلب:
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۳:۲۹
زنان از گروه‌های ویژه منشور حقوق شهروندی هستند
مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری سیستان و بلوچستان گفت: همانگونه که انتظار می‌رفت یکی از گروه‌های ویژه مورد توجه منشور حقوق شهروندی، زنان هستند.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۳:۲۷
بزرگترین طرح ورزشی دانشگاه سیستان و بلوچستان ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد
رئیس ورزش دانشگاهی سیستان و بلوچستان گفت: زمین چمن مصنوعی فوتبال دانشگاه سیستان و بلوچستان به عنوان بزرگترین طرح ورزشی این مجموعه دانشگاهی با صرف اعتبار ۱۰ میلیارد ریال ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۳:۱۵
کلانشهر زاهدان زیباتر می شود
15 پارک ومیدان شهر زاهدان امسال تجهیز و زیبا سازی می شوند.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۳:۱۲
رزمایش خدمت در سیستان و بلوچستان
رزمایش اردوهای جهادی بسیج کشاورزی همزمان با سراسر کشور به صورت ویدئو کنفرانس در زاهدان آغاز شد.
۱۳۹۸/۳/۲۸ - ۰۳:۱۰
بیابانهای سیستان و بلوچستان، چهاربرابر میانگین کشوری
25درصد مساحت سیستان و بلوچستان را بیابان تشکیل داده و هر20 شهرستان این استان بیابانی اند.
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۴:۰۸
شاخص اهدای خون در سیستان و بلوچستان برابر با شاخص کشوری
مدیرکل انتقال خون سیستان و بلوچستان گفت: نیاز خون در سیستان و بلوچستان هم از طریق اهداکنندگان در خود استان و هم ازطریق شبکه خون رسانی کشور تامین می شود .
۱۳۹۸/۳/۲۶ - ۰۴:۰۶
سیستان و بلوچستان، استان‌ قنات خیز
رئیس سازمان جهاد کشاورزی سیستان و بلوچستان: این استان جزو استان‌های قنات خیز کشور محسوب می‌شود به گونه‌ای که رتبه ششم کشور در تعداد و رتبه چهارم در وابستگی به آب قنات را دارد .
۱۳۹۸/۳/۲۵ - ۰۶:۰۶
اتحاد میان مسلمانان آمریکا و غرب را به زانو در می آورد
امام جمعه اهل سنت ایرانشهر در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: اتحاد، همدلی و همراهی مسلمانان با یکدیگر آمریکا و دنیای شرق و غرب را به زانو در می آورد بنابراین حفظ وحدت یک ضرورت اجتناب ناپذیر است.
۱۳۹۸/۳/۲۰ - ۰۴:۱۷
آغاز مرحله دوم بسیج ملی کنترل فشار خون
مرحله دوم بسیج ملی کنترل فشار خون با غربالگری و سنجش رایگان فشارخون تمامی افراد بالای ۳۰سال، خانم‌های باردار و بیماران مزمن کلیوی همزمان با سراسر کشور در سیستان و بلوچستان آغاز شد.
۱۳۹۸/۳/۱۸ - ۰۸:۱۰
امام خمینی(ره) محور و شاخص وحدت بودند
امام جمعه اهل سنت خاش گفت: امام راحل ره در همه ابعاد زندگی به عنوان یک الگو و نیز شاخص در حفظ وحدت و همگرایی بودند .

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۸
ویژه‌برنامه «خبرگزاری دانشجو» در دوران «تحریمیم میفهمی!؟»؛
فیلم طنز/ دکتر سلام ۸۲
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۵
کاری از «خانه طراحان انقلاب اسلامی»
فیلم/ موشن گرافیک «صداقت آمریکایی ۴»
۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۱۱:۰۹
ولید معلم:
حمایت همه جانبه پوتین از نظام سوریه
وزیر خارجه سوریه اعلام کرد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه وعده داده است از دمشق به لحاظ «سیاسی، اقتصادی و نظامی» حمایت خواهد کرد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲
داعش ۳۰ عضو خود را در عراق اعدام کرد
گروه تروریستی داعش ۳۰ نفر از عناصر خود را در دو شهر الانبار اعدام کرد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸
سخنگوی کاخ سفید: مذاکرات هسته‌ای بعد از ضرب‌الاجل ۳۰ ژوئن ادامه می‌یابد
سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری روزانه تصریح کرد پیش‌بینی می‌کند مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ بعد از ضرب‌الاجل خود خوانده ۳۰ ژوئن ادامه می‌یابد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
سعیدآبادی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۱
در آستانه کودتای ارتش
ترور دادستان کل مصر
مقام های مصری اعلام کردند، دادستان کل این کشور در پی انفجار یک بمب مغناطیسی که به خودرویش متصل شده بود، کشته شد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۲
مونیز: ایران با بازرسی‌های فوق‌العاده موافقت کرده است
ارنست مونیز گفت: ایران در این مذاکرات با بازرسی‌های فوق‌العاده آژانس برای شفاف‌سازی برنامه‌های هسته‌ای این کشور موافقت کرد.
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
سر انجام پس از مدت ها؛
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۸
ویژه‌برنامه «خبرگزاری دانشجو» در دوران «تحریمیم میفهمی!؟»؛
فیلم طنز/ دکتر سلام ۸۲
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
سر انجام پس از مدت ها؛
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
سعیدآبادی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نماینده مردم کهنوج در مجلس:
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
روتیتر
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.