امروز: پنج شنبه ۱۵ خرداد ۱۳۹۹
علمای اهل‌سنت کرمانشاه اغتشاشات اخیر را محکوم کردند.
علمای برجسته اهل‌سنت استان کرمانشاه اغتشاشات اخیر را محکوم و اعلام کردند این اغتشاشات از سوی گروهک‌های ضد انقلاب طراحی شده و صف مردم از آشوبگران جدا است.

اغتشاشگران در ناآرامی‌های هفته گذشته خسارت بسیاری در کرمانشاه به بار آورده و با ناامن ساختن فضا بسیاری از کسب و کارها را به تعطیلی کشاندند که با اقدام به موقع نیروهای امنیتی روبه‌رو شدند.

میدان مرکزی شهر صحنه درگیری نیروهای انتظامی با افرادی بود که ایستگاه‌های اتوبوس، بانک‌ها و مغازه‌ها را تخریب کرده یا به آتش کشیدند و به سنگ‌اندازی به سوی مردم و خودروهای عبوری اقدام کرده و برخی خیابان‌ها را در سطح شهر مسدود کردند.

علمای برجسته اهل‌سنت استان کرمانشاه اغتشاشات اخیر را محکوم و اعلام کردند این اغتشاشات از سوی گروهک‌های ضدانقلاب طراحی شده و  صف مردم از آشوبگران  جدا است؛ مشروح گفت‌وگوها را در ذیل می‌خوانید: 

ماموستا غفوری: کشتار‌، تخریب اموال ‌و به آتش کشیدن بانک‌ها‌ و ادارات به طور قطع کار مردم نیست‌

امام جمعه روانسر با بیان اینکه تخریب و آشوب در مملکت از سوی عوامل ضدانقلاب و استکبار جهانی سازماندهی شده بود، گفت: کشتار‌، تخریب اموال ‌و به آتش کشیدن بانک‌ها‌ و ادارات به طور قطع کار مردم نیست‌ و صف مردم از آشوبگران کاملاً جداست.

امام جمعه شهرستان روانسر با اشاره به اینکه ما هم به تصمیمات سران قوه با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری احترام می‌گذاریم گفت: اغتشاش‌ و آشوب به هیچ‌وجه مورد قبول نیست و اعتراضات باشد مسالمت آمیز و منطقی و در چارچوب قانون باشد.

ماموستا غفوری با بیان اینکه کشتار مردم بی‌گناه، تخریب اموال عمومی و به آتش کشیدن بانک‌ها و مراکز و ادارات به طور قطع کار مردم نیست بلکه کار عوامل سرسپرده غرب، بیگانگان و افراد ضد انقلاب است گفت: باید پیرو ولایت فقیه باشیم و تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری تنها راه نجات مملکت از سختی‌ها و دشواری‌های است.

غفوری تخریب و آشوب در مملکت به طور قطع باطل است و مردم باید همواره صف خود را از اخلالگران نظم و امنیت عمومی جدا کنند عنوان کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران با این تدبیر و درایت مقام معظم رهبری حق از باطل را جدا می‌کند.

وی افزود: مردم و جوانان کرد شهرستان روانسر هیچ‌گاه به دشمنان اعتماد نکرده و همیشه راه خود را از افکار و اهداف آنان جدا کرده‌اند چراکه آنان غیر از برهم زدن امنیت کشور، ویرانی و نابودی این دیار هدفی دیگر ندارند.

امام جمعه شهرستان روانسر با بیان اینکه اغتشاشات اخیر با حمایت ضدانقلاب در کشور اتفاق افتاد گفت: براساس فرموده قرآن و مفاد قانون دین و اسلام ضرر رساندن به مملکت، تخریب اماکن و اموال عمومی و اموال مردم جایز نبوده و مورد قبول اسلام و وجدان بشریت نیست.

وی بیان کرد: انتقاد و اعتراض باید سازنده و مسالمت‌آمیز باشد، نه اینکه عده‌ای اشرار به بهانه حمایت از مردم اقدام به هرج و مرج، تخریب و آتش زدن اماکن و اموال عمومی کشور بزنند.

غفوری اظهار کرد: ملت ایران و مردم آگاه استان کرمانشاه علی‌رغم همه مشکلات و گرانی‌ها، وفاداری خود را به نظام و رهبری کم نکرده بلکه اراده آنان روز به روز قوی‌تر می‌شود، اما باید دولتمردان نیز برای نظارت کامل بر بازار، جلوگیری از گرانی و افزایش قیمت سایر کالاها تمام همت را به‌کار گیرند.

وی با اشاره به اینکه امروز راهپیمایی عظیم مردم استان کرمانشاه علیه اغتشاش‌گران به وقوع پیوست گفت: مردم بصیر و انقلابی با حضور باشکوه خود در این راهپیمایی با دیگر بر دهان استکبار و افراد ضدانقلاب مشت محکمی زدند.

ماموستا قادری: هرگونه اغتشاش و تخریب اموال عمومی از دیدگاه اهل سنت مردود است 

 امام جمعه شهر پاوه با اشاره به اتفاقات اخیر اظهار داشت: در اصل 27 قانون اساسی جمهوری اسلامی اذن و اجازه داده شده که اگر تجمع مردم مخل نظم عمومی نباشند می‌توانند تجمع و ابراز عقیده نموده و مطالب خود را به حاکمیت بگویند ولی اغتشاش و ویرانی و آتش زدن و کشتن ممنوع و مردود است و مشکلی را حل نخواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه هرگونه اغتشاش و تخریب اموال عمومی از دیدگاه ما مردود است گفت: طبق قانون اساسی جمهوری اسلامی اعتراض منطقی پسندیده اما اغتشاش و کشتار و تخریب و بی‌احترامی به هیچ‌وجه مورد قبول نیست.

قادری با بیان اینکه دشمنان و جهان استکبار در خارج و داخل در خیال‌ واهی خود برای ساقط کردن نظام برنامه‌هایی داشتند بیان کرد: اما مردم بصیر این خیال‌های خارجی و افکار فرصت‌طلب داخلی که درصدد به هم زدن نظام بودند را نقش بر‌آب کردند.

وی افزود: قرآن کریم به مسلمانان می‌فرماید: «واعدوا لهم ماستطعتم من قوة» باید همه شما در برابر دشمن آماده باشید و باید در برابر دشمن با برنامه‌ریزی و آگاهانه عمل کنیم.

امام جمعه شهرستان پاوه عقلانیت مردم شهرستان پاوه را در قضایای اخیر ستودنی دانست و گفت: مردم پاوه در جریانات اخیر با اعتدال و عقلانیت حرکت کردند و مسئولان هم به هر شیوه ممکن برای حل مشکلات این مردم که ملتی باوفا هستند، گام بردارند.

امام جمعه شهرستان پاوه گفت: هر چند در بعضی مناطق کردنشین چون کرمانشاه و سنندج اغتشاشاتی کوچک شکل گرفت، اما در جوانرود و مریوان به نسبت جمعیت این اغتشاشات بیشتر نمود داشت.

‌ ماموستا شهبازی‌: حضور گسترده مردم در راهپیمایی علیه اغتشاشاگران‌ فتنه دشمنان را خنثی کرد

عضو شورای شورای‌ روحانیت شهرستان روانسر با اشاره به اینکه مشت گره کرده مسلمانان بر دهان استکبار سبب خنثی شدن توطئه دشمنان شد اظهار داشت: ایران اسلامی یک کشور متحد و مظهر برادری است و  باید جوانان و ملت بصیر با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری فتنه‌های دشمنان و عوامل استکبار جهانی را خنثی کنند.

امام جمعه موقت روانسر با اشاره به اینکه با اغتشاش‌گری و آشوب به هیچ‌وجه مشکلات اقتصادی کشور اصلاح نمی‌شود و ما باید به دستورات امام خامنه‌ای لبیک بگوییم عنوان کرد: هیچ‌کس موافق گرانی نیست اما نباید گران شدن بنزین در مملکت آشوب و تفرقه ایجاد کند و باید به تصمیمات سران سه قوه احترام گذاشت. 

شهبازی بیان کرد: هوشیاری و بصیرت ملت و جوانان مسلمان و انقلابی تنها عامل رهایی جامعه اسلامی از فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمنان است.

وی ضمن محکوم کردن اغتشاشات و ناآرامی‌های اخیر در پی افزایش قیمت بنزین گفت: مردم ولایتمدار و همیشه در صحنه استان کرمانشاه در چهل سال اخیر از نظام و فرامین مقام معظم رهبری پیروی و در همه برهه‌ها در برابر دشمنان ایستادگی و آنان را مأیوس و ناامید کرده‌اند.

ماموستا شیخی: حضور باشکوه مردم کرمانشاه در راهپیمایی، توطئه کورکورانه دشمنان را خنثی کرد

امام جمعه شهرستان ثلاث‌باباجانی گفت: حمایت جدی دولتمردان آمریکایی از اغتشاش‌گران نشانه ضعف و حماقت سیاست‌های ترامپ است.

ماموستا احمد شیخی با اشاره به اینکه نظام جمهوری اسلامی ایران در این چهل سال اخیر صدها فرازونشیب‌ را پشت‌سر گذاشته است اظهار داشت: با وجود ترور نیروهای مردمی و انقلابی توسط منافقان در اوایل پیروزی انقلاب، راه‌اندازی جنگ هشت ساله دفاع مقدس، فتنه 88، و صدها فرازونشیب‌ دیگر نظام اسلامی ایران تاکنون ایستاده و مقاومت کرده است.

امام جمعه شهرستان ثلاث‌باباجانی با بیان اینکه مردم بصیر و انقلابی ایران آگاه هستند و صف خود را همواره از صف اخلال‌گران و اغتشاش‌گران جدا می‌کنند بیان کرد: دشمنان به دنبال یک فرصت مناسب برای توطئه و نقشه برای براندازی نظام اسلامی ایران هستند.

وی با اشاره به اینکه این اغتشاشات اخیر که از سوی سرکرده‌های گروهک‌های منافقان و افراد ضدانقلاب ساماندهی شده بود به هیچ‌وجه ربطی به افزایش قیمت بنزین نداشت گفت: این فرصت تنها عقده دیرینه خود را علیه انقلاب اسلامی شکوفا کردند.

شیخی با اشاره به تحرکات اخیر در برخی از شهرستان‌های استان کرمانشاه عنوان کرد: بر همگان مشخص شد که آسیب‌رساندن به اموال بیت‌المال، اموال اشخاص حقیقی و حقوقی و کشتار مردم بی‌گناه تنها به دست عوامل سرسپرده استکبار جهانی انجام شد و این تحرکات اخیر حرکتهای کورکورانه بود.

وی با اشاره به حمایت جدی دولتمردان آمریکایی از اغتشاش‌گران اخیر گفت: سیاست‌های آمریکا بسیار احمقانه است زیرا اکنون که اغتشاشات به پایان رسیده و شکست خوردند دولتمردان آمریکایی نیز بار دیگر در برابر نظام جمهوری اسلامی ایران با یک شکست مفتضحانه مواجه شدند.

امام جمعه شهرستان ثلاث‌باباجانی با اشاره به اینکه اما مسئولان نباید اجازه دهند که افزایش قیمت بنزین موجب گرانی دیگر کالاهای اساسی جامعه شود گفت: تا در شرایط فعلی دشمنان نتوانند بر اعتراضات به حق مردمی موج‌سواری ایجاد کنند و رسانه‌های بیگانه نیز نتوانند به تبلیغات همه‌جانبه علیه نظام دست بزنند و امنیت کشور خدشه‌دار نشود.

وی افزود: مردم بصیر و شهید پرور استان کرمانشاه باردیگر با حضور باشکوه خود در راهپیمایی مشت محکمی بر دهان استکبار جهانی و افراد ضدانقلاب زد تا دیگر دشمن خواب توطئه برای ملت ایران را در سر نپروراند.

شیخی گفت: ملت فهیم ایران و مردم مدافع و مرزدار استان کرمانشاه هیچ‌گاه به بیگانگان تکیه نکرده اما عده‌ای با سوءاستفاده از موقعیت کنونی، راه حقیقی بیان مطالبات را با بی‌راهه اشتباه گرفته‌اند.

وی با بیان اینکه اغتشاشات اخیر با حمایت ضدانقلاب در کشور اتفاق افتاد گفت: براساس فرموده قرآن و مفاد قانون دین و اسلام ضرررساندن به مملکت، تخریب اماکن و اموال عمومی و اموال مردم جایز نبوده و مورد قبول اسلام و وجدان بشریت نیست.

امام جمعه شهرستان ثلاث‌باباجانی بیان کرد: انتقاد و اعتراض باید سازنده و مسالمت‌آمیز باشد، نه اینکه عده‌ای اشرار به بهانه حمایت از مردم اقدام به هرج و مرج، تخریب و آتش زدن اماکن و اموال عمومی کشور بزنند.

وی اظهار کرد: دشمنان در این اغتشاشات به‌دنبال تحقق آروزی دیرینه خود که همان نابودی نظام و مردم هست، بودند اما با هوشیاری و حضور به‌موقع مردم باز هم توطئه آنان با شکست مواجه و شرمسار شدند.

امام جمعه ثلاث‌باباجانی گفت: پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی سوخت، برخی اشرار با حمایت جریانات و معاندین نظام در خارج از کشور با سوءاستفاده از مطالبات به حق مردم، اقدام به تخریب اماکن و اموال عمومی و ایجاد تنش علیه امنیت عمومی جامعه کردند، که اقدام آنان محکوم است.

وی بیان کرد: گرچه مردم با مشکلات معیشتی مواجه‌اند اما همواره صبر و تحمل داشته و برای حفظ نظام و کشور، اجازه هیچ‌گونه سوءاستفاده‌ای را به دشمنان نمی‌دهند.

ماموستا محمدی: اقتدار نیروی انتظامی در خنثی کردن فتنه اخیر دشمنان را به وحشت انداخت

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه گفت: آنچه که امروز بیش از هر چیز دیگری دشمنان را برای ایجاد ناامنی در جامعه به وحشت انداخته، اقتدار و هیمنه نیروی انتظامی است.

ماموستا محمد محمدی در واکنش به اغتشاشات اظهار داشت: همه ما قدردان تلاش‌ها و مجاهدت‌های مخلصانه کارکنان نیروی انتظامی هستیم و به چشم خود می‌بینیم که چگونه برای امنیت‌آفرینی تلاش می‌کنند.

وی عنوان کرد: امروز جمهوری اسلامی به برکت نیروهای مسلح مقتدر جمهوری اسلامی از جمله نیروی انتظامی در منطقه پرآشوب خاورمیانه به جزیره‌ای امن تبدیل شده است.

امام جمعه اهل سنت کرمانشاه با بیان اینکه امنیت از بزرگترین نعمت‌هایی است که خداوند متعال به بشر اعطا فرموده است افزود: خوشبختانه مردم ما به خوبی این نعمت الهی را به واسطه جانفشانی‌های نیروهای مسلح احساس و دغدغه‌ای از این بابت ندارند.

وی بیان کرد: افزایش وحدت میان امت‌های اسلامی سبب خنثی شدن دسیسه‌های دشمنان اسلام می‌شود.

منبع:تقریب
 

سرویس : کشور
تاریخ : ۱۳۹۸/۹/۵ - ۰۶:۵۴
کد خبر: ۴۲۳۵۰۶
 
ارسال به شبکه های اجتماعی
ارسال نظر
نام :
ایمیل:(اختیاری)
متن نظر:
لطفا مقدار عبارت
را در باکس روبرو وارد کنید:
ارسال
نظرات
انتشار یافته: 0
در انتظار بررسی: 0
غیر قابل انتشار: 0

آخرین اخبار

۱۳۹۹/۲/۷ - ۰۴:۰۴
سرلشگر سلامی ارتحال آیت الله امینی را تسلیت گفت
فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیامی ارتحال عالم مجاهد و انقلابی آیت الله امینی را تسلیت گفت.
۱۳۹۹/۲/۷ - ۰۴:۰۰
اعتراف روزنامه صهیونیستی به موفقیت‌آمیز بودن پرتاب ماهواره ایران به فضا
کارشناسان رژیم صهیونیستی در اظهار نظری درباره پرتاب نخستین ماهواره نظامی ایران به فضا گفتند که این پرتاب، دستاورد مهمی برای برنامه فضایی ایران،‌ به خصوص نیروهای مسلح این کشور به شمار می‌آید.
۱۳۹۹/۲/۷ - ۰۳:۵۸
کارشکنی توئیتر برای جلوگیری از فعالیت بین‌المللی KHAMENEI.IR همچنان ادامه دارد
برخلاف ادعای توئیتر با گذشت ۴ روز همچنان حساب‌های KHAMENEI.IR به زبانهای عربی(ar_Khamenei)، فرانسوی(Khamenei_fra)، اردو(ur_khamenei) و حساب اختصاصی ویدیو (Khamenei_video) در این شبکه اجتماعی مسدود است...
۱۳۹۹/۲/۷ - ۰۳:۵۴
توئیت شمخانی در واکنش به مخالفت آمریکا با درخواست وام ایران
دبیر شورای‌عالی امنیت ملی در حساب کاربری خود در توئیتر نوشت: مخالفت آمریکا با درخواست وام ایران از صندوق بین‌المللی پول، نقض «قاعده آمره حق بر سلامتی» است.
۱۳۹۹/۲/۷ - ۰۳:۵۰
مراسم انس با قرآن در اولین روز ماه مبارک رمضان با حضور رهبر انقلاب برگزار شد
در اولین روز از ماه مبارک رمضان، مراسم انس با قرآن در مصلای تهران و ارتباط زنده تصویری با حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب برگزار شد.
۱۳۹۹/۲/۷ - ۰۳:۴۹
رهبر انقلاب اسلامی درگذشت آیت‌الله امینی را تسلیت گفتند
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در پیامی درگذشت عالم مجاهد و انقلابی مرحوم آیت‌الله آقای حاج شیخ ابراهیم امینی را تسلیت گفتند.
۱۳۹۹/۲/۷ - ۰۳:۴۵
رهبر معظم انقلاب: نترسیدن از دشمن و محکم ایستادن مقابل آن از دستورهای مهم قرآن است
در اولین روز از ماه مبارک رمضان، بهار قرآن و موسم ضیافت الهی، مراسم انس با قرآن در مصلای تهران و ارتباط زنده تصویری با حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد و قاریان قرآن کری...
۱۳۹۹/۲/۶ - ۰۳:۵۶
ادامه اصلاحات نمادین با لغو مجازات شلاق در عربستان
عربستان سعودی در ادامه اصلاحات نمادین با هدف بهبود بخشیدن به چهره خود در میان افکار عمومی جهان، مجازات شلاق را لغو کرد.
۱۳۹۹/۲/۶ - ۰۳:۵۲
امارات: هنوز زود است بگوییم فرصتی برای حل اختلاف با ایران وجود دارد
سفیر امارات در آمریکا گفته برای اظهارنظر درباره اینکه آیا بحران ناشی از شیوع کرونا فرصتی برای حل اختلاف با ایران ایجاد می‌کند یا خیر زود است.
۱۳۹۹/۲/۶ - ۰۳:۴۷
گزارش استهلال ماه مبارک رمضان در ایران منتشر شد
دفتر حفظ و نشر آثاررهبر معظم انقلاب، ضمن اعلام شنبه به عنوان اولین روز ماه مبارک رمضان، گزارش استهلال این ماه مبارک را منتشر کرد.

پربننده ترین ها

پر بحث ترینها

۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۸
ویژه‌برنامه «خبرگزاری دانشجو» در دوران «تحریمیم میفهمی!؟»؛
فیلم طنز/ دکتر سلام ۸۲
۱۳۹۴/۱۱/۵ - ۱۱:۰۹
ولید معلم:
حمایت همه جانبه پوتین از نظام سوریه
وزیر خارجه سوریه اعلام کرد ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه وعده داده است از دمشق به لحاظ «سیاسی، اقتصادی و نظامی» حمایت خواهد کرد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۲:۰۲
داعش ۳۰ عضو خود را در عراق اعدام کرد
گروه تروریستی داعش ۳۰ نفر از عناصر خود را در دو شهر الانبار اعدام کرد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۵
کاری از «خانه طراحان انقلاب اسلامی»
فیلم/ موشن گرافیک «صداقت آمریکایی ۴»
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۰۸
سخنگوی کاخ سفید: مذاکرات هسته‌ای بعد از ضرب‌الاجل ۳۰ ژوئن ادامه می‌یابد
سخنگوی کاخ سفید در کنفرانس خبری روزانه تصریح کرد پیش‌بینی می‌کند مذاکرات هسته‌ای ایران و ۱+۵ بعد از ضرب‌الاجل خود خوانده ۳۰ ژوئن ادامه می‌یابد.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
سعیدآبادی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۱
در آستانه کودتای ارتش
ترور دادستان کل مصر
مقام های مصری اعلام کردند، دادستان کل این کشور در پی انفجار یک بمب مغناطیسی که به خودرویش متصل شده بود، کشته شد.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۱۲
مونیز: ایران با بازرسی‌های فوق‌العاده موافقت کرده است
ارنست مونیز گفت: ایران در این مذاکرات با بازرسی‌های فوق‌العاده آژانس برای شفاف‌سازی برنامه‌های هسته‌ای این کشور موافقت کرد.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.
۱۳۹۴/۱۰/۲۷ - ۱۱:۵۸
ویژه‌برنامه «خبرگزاری دانشجو» در دوران «تحریمیم میفهمی!؟»؛
فیلم طنز/ دکتر سلام ۸۲
۱۳۹۴/۵/۲۸ - ۰۸:۵۳
سر انجام پس از مدت ها؛
بیمارستان سوختگی گلستان به بهره برداری می‌رسد
سخنگوی طرح تحول نظام سلامت استان گلستان گفت: بیمارستان ۲۰ تختخوابی سوختگی گرگان با مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با اعتبار سازه‌ای به مبلغ ۱۴ میلیارد تومان در هفته دولت افتتاح می‌شود.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۵:۱۸
سعیدآبادی در گفتگو با «خبرگزاری دانشجو»:
هنوز فشارهای اقتصادی بر ایران ادامه دارد
استاد دانشگاه‌های گلستان گفت: در سه ماهه اول سال حجم سرمایه گذاری‌های تائید شده ایران تحت پوشش قانون تشویق و حمایت سرمایه گذاری خارجی به سه میلیارد دلار رسید و این در حالی است که ...
۱۳۹۴/۳/۱۶ - ۱۱:۴۶
جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار است
خبرگزاری شبستان: مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی آذربایجان شرقی گفت: جشن های نیمه شعبان فرصتی برای ترویج فرهنگ انتظار بوده و انتظار فرج افضل اعمال و عبادات است.
۱۳۹۴/۶/۱۱ - ۱۲:۰۳
نماینده مردم کهنوج در مجلس:
نهادینه کردن فرهنگ اسلامی با «زور» نمی‌شود
نماینده مردم کهنوج در مجلس با بیان اینکه در نهادینه کردن فرهنگ اسلامی نمی‌توانیم از زور استفاده کنیم گفت: ما باید زمینه سازی کنیم تا افراد به این فرهنگ گرایش پیدا کنند.
۱۳۹۴/۵/۲۷ - ۱۰:۱۳
روتیتر
آب شرب تهران سالم است/ مردم فریب تبلیغات فیلتر تصفیه آب را نخورند
مسئول کارگروه آب و فاضلاب شانزدهمین کنگره بین المللی میکروب شناسی با عنوان این مطلب که آب شرب تهران سالم است، درباره اثربخشی فیلترهای تصفیه آب گفت: به مردم توصیه می‌کنیم فریب تبلیغات تجاری را نخورند.
۱۳۹۴/۴/۱۳ - ۱۱:۲۰
مراسم احیای شبهای قدر در دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود
مراسم احیای لیالی قدر در مسجد دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.